KONČAR BOJLER 100L EGV100C2TA
Kategorije proizvoda VODOVODNI MATERIJAL
ŽELJEZNARIJA vodovodni materijal BOJLERI
SKU: 0215162 Kategorija: Oznake: ,
EGV100C2TA
Boja: Bijela
Broj artikla: TYLU00
EAN 13: 3858884333632
Volumen: 100 l
NAMJENA
Jedno ili više odljevnih mjesta: +
Pričvršćenje: okomito na zid
Broj osoba uz prosječnu uporabu: 4-5
DIMENZIJE
Promjer: O426mm
Visina: 1047mm
Razmak priključaka za ulaz/izlaz vode: 100mm
Priključak na vodovodnu mrežu: 1/2”
Masa praznog / s vodom: 26,5/127 kg
KARAKTERISTIKE
Radni tlak: 6 bar
Vanjski odabir temperature:
Tvornički podešena temperatura: 80°C
Kotao od čeličnog emajliranog lima: +
Mg zaštitna anoda: +
Signalno svjetlo – rad grijala: +
Pokazivač temperature: analogni
Debljina izolacije: 20 mm
Stupanj zaštite od vlage: IP 24
ELEKTRIČNA I FUNKCIONALNA SVOJSTVA
Nazivna snaga: 2000 W
Nazivni napon: 230 V ~